logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkursy: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 2824
Piąta edycja konkursu Design by Śliwka Nałęczowska

Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie tych kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. Łączna pula nagród wynosi ponad 30 000 zł. Produkty ze zwycięskimi projektami trafią do ogólnopolskiej sprzedaży w 2025 roku jako część limitowanej linii Art Collection. Zgłoszenia można przesyłać do 15 maja br.

12.04.2024 | przeczytano: 114 razy

Festiwal Nowego Europejskiego Bauhausu (NEB) - inicjatywa Komisji Europejskiej, łącząca Europejski Zielony Ład z codziennym życiem i otaczającą nas przestrzenią - powraca do Brukseli po raz drugi. Z tej okazji Komisja Europejska opublikowała specjalny raport, podkreślający osiągnięcia inicjatywy oraz najważniejsze fakty i liczby.

12.04.2024 | przeczytano: 62 razy
SEC Newgate CEE nominowana w PR Week Global Awards za Lex TVN

Kampania w obronie niezależnych mediów, stworzona przez SEC Newgate CEE dla TVN Warner Bros. Discovery, otrzymała nominację do nagrody PR Week Global Awards w kategorii Issues and Crisis. To jedyny projekt z Polski, który znalazł się w tym prestiżowym gronie i walczy o zwycięstwo w konkursie wyróżniającym najlepsze agencje i kampanie na świecie.

11.04.2024 | przeczytano: 255 razy
Global Good Awards 2024. Canon nagradza młodych aktywistów

Canon EMEA, światowy lider technologii obrazowania już piąty rok z rzędu patronuje nagrodzie Canon Young Champion of the Year przyznawanej w ramach projektu Global Good Awards. Wspierając wydarzenie, firma popularyzuje osiągnięcia młodych liderów. Zgłoszenia do kategorii Canon Young Champion of the Year rozpoczęły się w lutym, a kończą 3 maja 2024 r.

11.04.2024 | przeczytano: 138 razy
Znamy skład Komitetu Organizacyjnego Effie Poland 2024

Komitet Effie Awards Poland 2024 to 15 przedstawicieli agencji członkowskich SAR i marketerów. Zaproszenie do Komitetu specjalistów zarówno ze strony agencyjnej, jak i klienta, daje całościowe spojrzenie na branżę komunikacji marketingowej w zakresie trendów i zmian, ale przede wszystkim oczekiwań i potrzeb konsumenta.

10.04.2024 | przeczytano: 351 razy
Nagroda IAC Award dla kampanii marki Oxford

Stowarzyszenie WMA (Web Marketing Association) przyznało nagrodę IAC Award w kategorii “Best Education Social Media Campaign 2024” dla kampanii angażującej mikroinfluencerów w promocję produktów szkolnych Oxford, marki należącej do Hamelin.

08.04.2024 | przeczytano: 295 razy

Animacja „Lil' Ruby” została zwycięzcą w kategorii krótkometrażowy film animowany w tegorocznym konkursie organizowanym przez National Association for the Advancement of Colored People. Zrealizowany przez Platige Image, wspólnie z amerykańską agencją The Martin Agency, projekt w unikalny sposób łączy animację 3D z 2D, tworząc stylizowaną produkcję o wyjątkowym charakterze wizualnym. Trwający 9 minut film został stworzony głównie przy użyciu Unreal Engine 5.

02.04.2024 | przeczytano: 476 razy
Paradyż Designers – laureaci międzynarodowej edycji konkursu

Trzecia edycja konkursu Paradyż Designers, organizowanego przez Ceramikę Paradyż, pod patronatem ArchDaily dobiegła końca. To pierwsza edycja tego prestiżowego konkursu na skalę międzynarodową. Jury pod przewodnictwem Jürgena Mayera H., wybrało najlepsze projekty zgłoszone z całego świata, prezentujące nieszablonowane i odważne podejście do projektowania przestrzeni i produktów z wykorzystaniem spieków wielkoformatowych TRI-D.

30.03.2024 | przeczytano: 261 razy
Syrena Invest: konkurs na projekt muralu

Syrena Invest ogłasza konkurs na projekt muralu artystycznego, który ozdobi zachodnią elewację budynku Racławicka 7. Kameralna inwestycja wkracza w końcowy etap realizacji. Ze względu na charakter Starego Mokotowa tematyka muralu obejmie wizerunek sanitariuszki z mokotowskich oddziałów Powstania Warszawskiego. Autor zwycięski ego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 5000 zł. Termin składania prac upływa 12 kwietnia.

30.03.2024 | przeczytano: 229 razy
Konfrontacje Plakatu Studenckiego 2024

Plakat to medium, które najżywiej reaguje na bieżące wydarzenia. Jak młodzi projektanci widzą dzisiejszy świat? Jak reagują na kryzysy związane z konfliktami zbrojnymi, ekologią czy przemianami społecznymi? Jak wyglądają najnowsze tendencje w projektowaniu plakatu? Jak dziś uczyć plakatu? Czy istnieją szkoły, mistrzowie i autorytety, czy przeciwnie, partnerski model wymiany jest dzisiaj bardziej aktualny? Konfrontacje Plakatu Studenckiego to próba mapowania tego, co ważne dla młodych projektantów – sposobu postrzegania świata i reagowania na niego, najnowszych trendów i rozwiązań projektowych, ale też próba rozpoznania modeli nauczania w pracowniach plakatu z wyższych uczelni z całego świata.

29.03.2024 | przeczytano: 706 razy
1 2 3
Strona 1/283 (artykułów: 2824)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764