logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

DTG, hafciarki, zdobienie i druk na tekstyliach

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)
Opis: Hafciarki oraz maszyny do druku bezpośredniego na odzieży oraz tekstyliach. W ofercie m.in. drukarki DTG Kornit Digital i Polyprint, farby Dupont, hafciarki Melco i SWF. Firma jest częścią skandynawskiej grupy firm SCANTIMA, związanej z szeroko pojmowaną branżą szwalniczą. Grupa prowadzi działalność handlową, serwisową i doradczą w zakresie przemysłowego szycia i zdobienia tekstyliów

http://www.amatec.pl | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 7569
Opis: EMB Systems specjalizuje się w szeroko pojętym zdobieniu odzieży, szyciu, hafciarstwie i w technologiach nadruku. Prowadzi jednocześnie dwa równoległe działy: sprzedaży i produkcji. W ofercie drukarki do koszulek, hafciarki, prasy termotransferowe i materiały do termotransferu, maszyny do sitodruku, materiały i sprzęt do sublimacji.

http://www.embsystems.com.pl | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 7543
Opis: Haftex oferuje hafciarki komputerowe Richpeace. Oferta obejmuję również innego rodzaju maszyny zdobiącę odzież takie jak dżetownice, pikowarki, lasery, coling, tuft. Specjalnie dla branży reklamowej firma przygotowała serię maszyn TC przeznaczonych do haftu na wyrobach gotowych taki jak t-shirt, czapki, polary, odzież robocza, wykroje.

http://www.haftex.com | Dodano: 19.02.2012, Wejść: 14340
Opis: Irmek DTG zajmuje się sprzedażą drukarek DTG i akcesoriów związanych z drukiem DTG, w szczególności atramentów marki Firebird. Zapewnia fachowe doradztwo oraz serwis.

http://www.irmek-dtg.com | Dodano: 13.04.2014, Wejść: 8237
Opis: Firma istnieje na rynku tkanin od 2002 roku. Zajmuje się importem, eksportem oraz sprzedażą tkanin odbiorcom hurtowym oraz detalicznym. W ofercie m.in. tkaniny i dzianiny z przeznaczeniem do druku ekosolwentowego, sublimacyjnego, cyfrowego (DTG), lateksowego, UV.

http://www.joker.info.pl/ | Dodano: 02.03.2018, Wejść: 7589
Opis: Sublimuj.pl to najnowsza strona polskiego dystrybutora ploterów - Atrium Centrum Ploterowe oraz producenta mediów do druku - Ikonos, poświęcona drukowaniu na tekstyliach. Na stronie znajdziecie Państwo plotery oraz media niezbędne do drukowania na tkaninach.

http://www.sublimuj.pl | Dodano: 23.06.2021, Wejść: 2834
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764